Zapraszamy do naszego poradnika

Poradnik niemowlę – co zabrać na pierwszą wizytę?

Pierwsza wizyta z niemowlęciem u fizjoterapeuty może być dla rodziców nie lada wyzwaniem. W poradniku – Anna Borowiecka – terapeuta NDT-Bobath, fizjoterapeuta na co dzień pracująca z najmłodszymi pacjentami przygotowała kilka pozycji, na które warto zwrócić uwagę przy planowaniu wizyty u fizjoterapeuty, a także w które warto zaopatrzyć się na samą wizytę, po to by dziecko czuło się komfortowo w nowym miejscu.

Jeżeli jesteście ciekawi dlaczego czas wizyty odgrywa kluczową rolę, dlaczego warto nagrywać swoje dziecko podczas różnych czynności, jakie akcesoria mogą być przydatne na wizycie koniecznie zobaczcie odcinek „Niemowlę – co zabrać na pierwszą wizytę?”

ProdukcjaFizjomed
TematFizjoterapia dziecięca
SpecjalistaAnna Borowiecka fizjoterapeuta

Pierwsza wizyta z niemowlakiem

Rodzice niemowląt wiedzą, że niekiedy wybranie się z dzieckiem poza strefę domu jest trudne i może trwać godzinami. Co zrobić kiedy wybieracie się na wizytę z niemowlęciem do fizjoterapeuty?

Anna Borowiecka podpowiada jak najlepiej zaplanować wizytę z dzieckiem i co ze sobą zabrać, by dziecko czuło się bezpiecznie, a terapeuta mógł w komforcie przeprowadzić wizytę.