o Nas - Fizjomed Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Kraków

o Nas

Fizjomed to starannie dobrana grupa specjalistów z dr n. med. Filipem Piętą na czele. Wszystkich z nas cechuje rozległa wiedza i doświadczenie w zakresie leczenia różnorodnych dolegliwości. Tysiące godzin szkoleń, a następnie wspólnej praktyki pozwoliły nam wypracować zgrany zespół i skuteczne techniki leczenia. Stawiamy silny akcent na dobrą komunikację, wspólne myślenie i szybkość reagowania. Jesteśmy przekonani, że nie tylko fachowe podejście, ale także ciepła atmosfera, szacunek i pełne zrozumienie dla Pacjenta wpierają proces terapeutyczny. Stwarzamy jak najlepsze warunki powrotu do zdrowia i każdej z przyjmowanych osób dostarczamy życzliwego wsparcia. Dużą wagę przykładamy do precyzyjnej diagnostyki, jasnego informowania Pacjentów o przebiegu terapii, rzetelnego monitorowania jej postępów, a także umiejętnego zwiększania motywacji do zdrowienia.

Na każdym etapie prowadzonej terapii mamy możliwość skorzystania z fachowego wsparcia specjalistów: neurochirurga, ortopedy, diagnostyki obrazowej USG.

Takie podejście do leczenia pozwala osiągać oczekiwane rezultaty, które przynoszą nam osobistą satysfakcję, a czasem opisywane są w prasie. Dziś sami podczas organizowanych przez nas szkoleń przygotowujemy do odpowiedzialnej pracy przyszłe pokolenie terapeutów.

Zapraszamy do kontaktu, nasze rejestratorki medyczne z chęcią udzielą Państwu potrzebnych informacji.

Kiedy człowiek wykonuje swoją pracę rękami – jest robotnikiem
Kiedy wykonuje ją rękami i umysłem – jest rzemieślnikiem
Kiedy wykonuje ją rękami, umysłem i sercem jest artystą

A.T. Still

Liczby o NAS

0
lat doświadczenia
0
Godzin szkoleń rocznie
0%
punktualnych wizyt
0%
Zaangażowania

Opinie o Nas

 • Nasz syn od pięciu lat chodzi w aparatach słuchowych, a praktycznie wada jego trwa od urodzenia. Po wielu wizytach u lekarzy w całej Polsce nie udało się poprawić jego stanu zdrowia, aż wreszcie za namową przyjaciół trafiliśmy do Pana Doktora Filipa i jak się okazało już po czterech wizytach nastąpiła bardzo duża poprawa w słyszalności i syn nie musi nosić aparatów słuchowych za co jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi. W razie problemów zdrowotnych polecamy wszystkim wizytę u Pana Doktora Filipa Pięty.

  Stanisław z Bieszczadów
  Pacjent
 • Rewelacyjny osteopata. Metoda jeszcze w Polsce niezbyt rozpowszechniona, tym bardziej cieszę się, że mogłam od razu trafić na wykwalifikowaną i kompetentną osobę w tej dziedzinie. Pan Wojciech pomógł mi w zakresie zaburzeń czucia. Warto też dodać, że jest to po prostu miły, uprzejmy i życzliwy człowiek, z „ludzkim” podejściem do pacjenta 🙂

  Jagoda Rek
  Pacjent
 • Pani Marzenka nie tylko wyprostowała moją sylwetkę i zlikwidowała problemy z kręgosłupem ale wytłumaczyła mi gdzie robię błędy i jak łatwo mogę ich uniknąć. Polecam.

  Robert C
  Pacjent
 • Pani Kasia jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Mam kontuzję biodra, którą dopiero w Fizjomedzie poprawnie zdiagnozowano. Pani Kasia ogarnia pacjenta całościowo i pomaga przełamać lęki związane z leczeniem i wcześniejszymi negatywnymi doświadczeniami związanymi ze służbą zdrowia (przez cztery lata chodziłam do różnych specjalistów i nikt nie mógł się wyznać). Swoim optymizmem zaraża pacjenta, dzięki czemu człowiek sam pozytywniej nastawia się do rehabilitacji. Dzięki technikom manualnym i ćwiczeniom Pani Kasia bardzo szybko umożliwiła mi powrót do normalnego życia. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu 🙂

  Joanna
  Pacjent
 • „Ręce które leczą” – Uważam, że jest niezawodny! Zaskakujący jest efekt Jego działań, niesamowita precyzja. Sposób w jaki uspokaja pacjenta przedstawiając diagnozę – ujmuje swoją szczerością, jednocześnie definiując kolejne postępowania w celu zneutralizowania bólu bądź „naprawienia usterki”. Dzięki Panu Bartkowi uwierzyłam, że wciąż mogę korzystać z ciała na 100%. Mam poczucie bezpieczeństwa zarówno przed wizyta- bo wiem że mi pomoże. W trakcie – uświadomi co zamierza i jaki tego cel, przystępując do działania precyzyjnie i delikatnie koryguje miejsca sprawiające ból lub dyskomfort. Kontroluje poczucie swobody i rozluźnienia pacjenta, czego dotychczas nigdzie nie zaznałam. Po wizycie – czuje się fantastycznie, jak nowo narodzona. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, stworzony do tego fachu!!! POLECAM

  Iwona Kaczmarczyk
  Pacjent
 • Cudowny człowiek i fachowiec! Nie powierzyłabym swojego kręgosłupa nikomu innemu, uporał sie z kilkudniowym bólem na 1 wizycie! Gorąco polecam!

  Marta S.
  Pacjent