o Nas

Fizjomed to starannie dobrana grupa specjalistów z dr n. med. Filipem Piętą na czele. Wszystkich z nas cechuje rozległa wiedza i doświadczenie w zakresie leczenia różnorodnych dolegliwości. Tysiące godzin szkoleń, a następnie wspólnej praktyki pozwoliły nam wypracować zgrany zespół i skuteczne techniki leczenia. Stawiamy silny akcent na dobrą komunikację, wspólne myślenie i szybkość reagowania. Jesteśmy przekonani, że nie tylko fachowe podejście, ale także ciepła atmosfera, szacunek i pełne zrozumienie dla Pacjenta wpierają proces terapeutyczny. Stwarzamy jak najlepsze warunki powrotu do zdrowia i każdej z przyjmowanych osób dostarczamy życzliwego wsparcia. Dużą wagę przykładamy do precyzyjnej diagnostyki, jasnego informowania Pacjentów o przebiegu terapii, rzetelnego monitorowania jej postępów, a także umiejętnego zwiększania motywacji do zdrowienia.

Na każdym etapie prowadzonej terapii mamy możliwość skorzystania z fachowego wsparcia specjalistów: neurochirurga, ortopedy, diagnostyki obrazowej USG.

Takie podejście do leczenia pozwala osiągać oczekiwane rezultaty, które przynoszą nam osobistą satysfakcję, a czasem opisywane są w prasie. Dziś sami podczas organizowanych przez nas szkoleń przygotowujemy do odpowiedzialnej pracy przyszłe pokolenie terapeutów.

Zapraszamy do kontaktu, nasze rejestratorki medyczne z chęcią udzielą Państwu potrzebnych informacji.

Kiedy człowiek wykonuje swoją pracę rękami – jest robotnikiem
Kiedy wykonuje ją rękami i umysłem – jest rzemieślnikiem
Kiedy wykonuje ją rękami, umysłem i sercem jest artystą

A.T. Still

Poznaj nasz Zespół

 • Katarzyna Gołba

  Logopeda specjalizująca się w diagnozie oraz terapii wad wymowy, zaburzeń miofunkcjonalnych. Jako neurologopeda zajmuje się prowadzeniem konsultacji diagnostycznych i indywidualnej terapii dla dzieci z zaburzeniami karmienia w wieku 3-6 lat.
 • Małgorzata Hwang

  Terapeuta integracji sensorycznej. Prowadzi zajęcia z integracji sensorycznej dla dzieci do 7 roku życia, które mają problemy z przetwarzaniem sensorycznym oraz mierzą się z trudnościami rozwojowymi.
 • Marek Mrowiec

  Osteopata, fizjoterapeuta. W swojej codziennej praktyce zajmuje się pacjentami w różnym wieku, choć w ostatnim czasie główną grupę jego pacjentów stanowią dzieci (noworodki, niemowlęta i starsze dzieci).
 • Michał Kłosiński

  Ortopeda, traumatolog. Specjalizuje się w schorzeniach ortopedycznych w szczególności stawów kolanowych, biodrowych, barkowych i stopy, schorzeniach kręgosłupa i traumatologii narządu ruchu oraz badaniu USG układu kostno – stawowego.
 • Joanna Kupczak

  Fizjoterapeutka, terapeutka metody NDT-Bobath. Prowadzi indywidualne konsultacje i terapie dla noworodków i niemowląt do 2.go roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci urodzonych przedwcześnie. Pracuje m.in. z dziećmi z zaburzeniami dystrybucji napięcia mięśniowego, prezentującymi nieharmonijny rozwój psychoruchowy, z diagnozą zespołu genetycznego czy MPD.
 • marta karwot-pięta-neurologopeda

  Marta Karwot-Pięta

  Neurologopeda, wykładowca z zakresu diagnozy zaburzeń karmienia, dysfagii i neurologopedycznej oceny niemowląt na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
 • kinga-dziedzic-pracownik-centrum-fizjoterapii

  Kinga Dziedzic

  Rejestratorka medyczna
 • Psycholog kliniczny Dorota Kubik

  Dorota Kubik

  Psycholog kliniczny, która w swojej codziennej pracy konsultuje dzieci mające problem z jedzeniem a także wspiera z perspektywy psychologicznej prowadzoną przez zespół terapeutów zaburzeń karmienia terapię.
 • Katarzyna Janusz

  Lekarz neonatolog specjalizująca się w ocenie, kwalifikacji do zabiegu, a także przeprowadzaniu zabiegu frenotomii (podcinanie wędzidełka) u noworodków i niemowląt.
 • Leszczyńska Bernadeta

  Bernadeta Leszczyńska

  Neurologopeda. W Fizjomed prowadzi konsultacje diagnostyczne i indywidualne terapie dzieci do 2-go roku życia, u których obserwuje się trudności w zakresie nabywania mowy i komunikacji.
 • Robert Chrzanowski

  Neurochirurg
 • terapeuta integracji sensorycznej z Krakowa

  Edyta Szczurek

  Neurologopeda, zajmująca się prowadzeniem konsultacji diagnostycznych i indywidualnej terapii dla dzieci z zaburzeniami karmienia do 3 lat.
 • Małgorzata Długosz-Boś

  Instruktorka pilates, fizjoterapeutka. W Fizjomed prowadzi zajęcia grupowe z metody pilates głównie dla kobiet. Wiedza i doświadczenie z zakresu fizjoterapii pozwala jej wytyczać indywidualne ścieżki terapeutyczne i na bieżąco monitorować efekty podczas zajęć.
 • Filip Pięta

  Osteopata, fizjoterapeuta. W swojej codziennej praktyce niesie pomoc pacjentom w różnym wieku i z różnymi dolegliwościami.
 • psychoterapeuta Edyta Sklarz

  Edyta Szklarz

  Psychoterapeuta osób indywidualnych, par oraz rodzin. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Anna Zajączkowska specjalista osteopatii i fizjoterapii

  Anna Zajączkowska-Drożdż

  Osteopata, fizjoterapeuta. Na co dzień pracuje z pacjentami w każdym wieku (od dzieci po seniorów) mającymi różne dolegliwości.
 • Ewa Bielańska

  Psychiatra, zajmująca się diagnozą zaburzeń rozwojowych i emocjonalnych u małych dzieci i dzieci w wieku wczesnoszkolnym (od wieku niemowlęcego do końca nauczania początkowego – końca III klasy szkoły podstawowej).
 • Ostafin Paweł fizjoterapeuta z Krakowa

  Paweł Ostafin

  Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, na której ukończył studia magisterskie z fizjoterapii
 • magdalena slaby doradca laktacyjny specjalista pielegniarstwa neonatologicznego

  Magdalena Słaby

  Certyfikowany doradca laktacyjny, prowadzi konsultacje podczas których służy poradą w zakresie karmienia niemowląt, a także wspiera młode mamy w ich nowej roli.
 • terapeuta NDT-Bobath, mgr fizjoterapii Magdalena Kmita

  Magdalena Kmita

  Terapeutka NDT-Bobath, fizjoterapeutka wspierająca najmłodszych pacjentów we właściwym rozwoju a także ich rodziców podczas wizyt domowych.
 • Karolina-Motyl-rejstrator-medyczny

  Karolina Król

  Rejestratorka medyczna
 • Anna Borowiecka

  Terapeutka metody NDT-Bobath, fizjoterapeutka, na co dzień zajmująca się prowadzeniem terapii dla niemowląt i dzieci. Wspomaga rodziców w zakresie opieki nad niemowlęciem, a także prawidłowego rozwoju dzieci.
 • Karolina Zygmunt-Pieprzyk

  Specjalista ds.marketingu
 • Katarzyna Proficz

  Osteopatka, fizjoterapeutka stomatologiczna. Specjalizuje się w rehabilitacji stawów skroniowo-żuchwowych, pomaga pacjentom z problemami w obrębie jamy ustnej, wspiera leczenie ortodontyczne. Ponadto, pracuje z pacjentami w stanach ostrych i przewlekłych, a także po urazach i zabiegach operacyjnych.

Liczby o NAS

0
lat doświadczenia
0
Godzin szkoleń rocznie
0%
punktualnych wizyt
0%
Zaangażowania

Opinie o Nas

 • Nasz syn od pięciu lat chodzi w aparatach słuchowych, a praktycznie wada jego trwa od urodzenia. Po wielu wizytach u lekarzy w całej Polsce nie udało się poprawić jego stanu zdrowia, aż wreszcie za namową przyjaciół trafiliśmy do Pana Doktora Filipa i jak się okazało już po czterech wizytach nastąpiła bardzo duża poprawa w słyszalności i syn nie musi nosić aparatów słuchowych za co jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi. W razie problemów zdrowotnych polecamy wszystkim wizytę u Pana Doktora Filipa Pięty.

  Stanisław z Bieszczadów
  Pacjent
 • Rewelacyjny osteopata. Metoda jeszcze w Polsce niezbyt rozpowszechniona, tym bardziej cieszę się, że mogłam od razu trafić na wykwalifikowaną i kompetentną osobę w tej dziedzinie. Pan Wojciech pomógł mi w zakresie zaburzeń czucia. Warto też dodać, że jest to po prostu miły, uprzejmy i życzliwy człowiek, z „ludzkim” podejściem do pacjenta 🙂

  Jagoda Rek
  Pacjent
 • Pani Marzenka nie tylko wyprostowała moją sylwetkę i zlikwidowała problemy z kręgosłupem ale wytłumaczyła mi gdzie robię błędy i jak łatwo mogę ich uniknąć. Polecam.

  Robert C
  Pacjent
 • Pani Kasia jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Mam kontuzję biodra, którą dopiero w Fizjomedzie poprawnie zdiagnozowano. Pani Kasia ogarnia pacjenta całościowo i pomaga przełamać lęki związane z leczeniem i wcześniejszymi negatywnymi doświadczeniami związanymi ze służbą zdrowia (przez cztery lata chodziłam do różnych specjalistów i nikt nie mógł się wyznać). Swoim optymizmem zaraża pacjenta, dzięki czemu człowiek sam pozytywniej nastawia się do rehabilitacji. Dzięki technikom manualnym i ćwiczeniom Pani Kasia bardzo szybko umożliwiła mi powrót do normalnego życia. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu 🙂

  Joanna
  Pacjent
 • „Ręce które leczą” – Uważam, że jest niezawodny! Zaskakujący jest efekt Jego działań, niesamowita precyzja. Sposób w jaki uspokaja pacjenta przedstawiając diagnozę – ujmuje swoją szczerością, jednocześnie definiując kolejne postępowania w celu zneutralizowania bólu bądź „naprawienia usterki”. Dzięki Panu Bartkowi uwierzyłam, że wciąż mogę korzystać z ciała na 100%. Mam poczucie bezpieczeństwa zarówno przed wizyta- bo wiem że mi pomoże. W trakcie – uświadomi co zamierza i jaki tego cel, przystępując do działania precyzyjnie i delikatnie koryguje miejsca sprawiające ból lub dyskomfort. Kontroluje poczucie swobody i rozluźnienia pacjenta, czego dotychczas nigdzie nie zaznałam. Po wizycie – czuje się fantastycznie, jak nowo narodzona. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, stworzony do tego fachu!!! POLECAM

  Iwona Kaczmarczyk
  Pacjent
 • Cudowny człowiek i fachowiec! Nie powierzyłabym swojego kręgosłupa nikomu innemu, uporał sie z kilkudniowym bólem na 1 wizycie! Gorąco polecam!

  Marta S.
  Pacjent