Gabinety lekarskie

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że współpraca z doświadczonym zespołem
lekarzy specjalistów wspiera proces leczenia oraz podnosi komfort pacjenta. Dlatego w naszej
placówce, pacjenci mogą liczyć na wielopłaszczyznową opiekę.

Zdrowie chorego najwyższym prawem.

Hipokrates

Dla osób dorosłych oferujemy:

 • konsultację osteopatyczną,
 • konsultację fizjoterapeutyczną,
 • trening funkcjonalny,
 • konsultację ortopedyczną,
 • USG ortopedyczne,
 • ostrzyknięcie stawu, PRP,
 • diagnostykę obrazową USG (jamy brzusznej i tarczycy),
 • konsultację neurochirurgiczną

Dla najmłodszych pacjentów:

Poznaj naszych Specjalistów

 • psychoterapeuta Edyta Sklarz

  Edyta Szklarz

  Psychoterapeuta osób indywidualnych, par oraz rodzin. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Ewa Bielańska

  Psychiatra, zajmująca się diagnozą zaburzeń rozwojowych i emocjonalnych u małych dzieci i dzieci w wieku wczesnoszkolnym (od wieku niemowlęcego do końca nauczania początkowego – końca III klasy szkoły podstawowej).
 • Katarzyna Janusz

  Lekarz neonatolog specjalizująca się w ocenie, kwalifikacji do zabiegu, a także przeprowadzaniu zabiegu frenotomii (podcinanie wędzidełka) u noworodków i niemowląt.
 • Psycholog kliniczny Dorota Kubik

  Dorota Kubik

  Psycholog kliniczny, która w swojej codziennej pracy konsultuje dzieci mające problem z jedzeniem a także wspiera z perspektywy psychologicznej prowadzoną przez zespół terapeutów zaburzeń karmienia terapię.
 • terapeuta integracji sensorycznej z Krakowa

  Edyta Szczurek

  Neurologopeda, zajmująca się prowadzeniem konsultacji diagnostycznych i indywidualnej terapii dla dzieci z zaburzeniami karmienia do 3 lat.
 • marta karwot-pięta-neurologopeda

  Marta Karwot-Pięta

  Neurologopeda, wykładowca z zakresu diagnozy zaburzeń karmienia, dysfagii i neurologopedycznej oceny niemowląt na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
 • Robert Chrzanowski

  Neurochirurg
 • Michał Kłosiński

  Ortopeda, traumatolog. Specjalizuje się w schorzeniach ortopedycznych w szczególności stawów kolanowych, biodrowych, barkowych i stopy, schorzeniach kręgosłupa i traumatologii narządu ruchu oraz badaniu USG układu kostno – stawowego.

Opinie o Nas

 • Dziękuję Panie doktorze za wczorajszą wizytę dziękuję za poświęcony czas za dobre słowo dziś chce mi się żyć jest pan wielki z wielkim serduchem pozdrawiam

  Monika z Nowego Brzeska
  Pacjent
 • Odbyta wizyta (byłam u Pana Doktora po raz drugi po kilkuletniej przerwie) utwierdziła mnie w przekonaniu, że dr Kłosiński jest lekarzem kompetentnym, proponującym nowoczesne metody leczenia, omawiającym z pacjentem strategię leczenia, cierpliwie i z życzliwością udzielającym wyjaśnień, uwzględniającym zdanie pacjenta.

  Bożena
  Pacjent
 • Jestem po rekonstrukcji więzadła przedniego krzyżowego. Doskonałe połączenie profesjonalizmu z fantastycznym podejściem do Pacjenta. Z czystym sumieniem polecam..

  Agata M.
  Pacjent

Często zadawane pytania

Jakie są koszty leczenia w Fizjomedzie?

Aby zaznajomić się z kosztami leczenia w Fizjomedzie, wystarczy zapoznać się z cenami w sekcji „Cennik”. Warto przy tym mieć na uwadze, że terapia osteopatyczna obejmuje pogłębioną diagnostykę i kompleksowe leczenie. Pozwala więc skrócić proces, podczas którego pacjent często musi korzystać z konsultacji kilku specjalistów zanim rozpocznie właściwe leczenie.

Jak umówić się na wizytę i jak długo muszę na nią czekać?

Wizytę można umówić przychodząc bezpośrednio do siedziby Fizjomedu, telefonicznie, e-mailowo lub poprzez portal ZnanyLekarz.pl. Termin oczekiwania na wizytę jest uzależniony od obłożenia grafiku wybranego specjalisty. Zawsze warto skontaktować się z naszymi rejestratorkami medycznymi, które postarają się znaleźć dla Państwa możliwie najbliższy termin wizyty, jak też udzielą wszelkich informacji na temat prowadzonych terapii.

W przypadku jakich problemów mogę szukać pomocy w Fizjomedzie?

Fizjomed odpowiada na rozmaite problemy zdrowotne osób na każdym etapie ich życia. Pomagamy pacjentom cierpiącym na migreny, dolegliwości bólowe układu kostnego, mięśniowego. Prowadzimy terapie w stanach pourazowych i pooperacyjnych. Leczymy schorzenia funkcjonale układu krwionośnego, nerwowego, oddechowego, moczowego i moczowo-płciowego, a także choroby przewlekłe. Niesiemy pomoc przy zespołach psychosomatycznych, depresjach, nerwicach, zaburzeniach snu i przewlekłym zmęczeniu. Korygujemy wady postawy. Stosujemy techniki osteopatyczne oraz fizjoterapeutyczne. Otaczamy opieką medyczną mamy w trakcie ciąży i po rozwiązaniu, a także przychodzące na świat maluszki. W naszym centrum pomoc znajdą również kobiety z problemami bezpłodności, bolesnych lub nieregularnych miesiączek. Wachlarz problemów z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci jest bardzo szeroki. Najlepiej, gdy skonsultujesz swoją przypadłość z naszą rejestratorką medyczną.