Gabinety lekarskie - Fizjomed Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Kraków

Gabinety lekarskie

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że współpraca z doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów wspiera proces leczenia oraz podnosi komfort pacjenta.

Nasi Pacjenci mogą skorzystać z pomocy:

Zdrowie chorego najwyższym prawem.

Hipokrates

Opinie o Nas

 • Dziękuję Panie doktorze za wczorajszą wizytę dziękuję za poświęcony czas za dobre słowo dziś chce mi się żyć jest pan wielki z wielkim serduchem pozdrawiam

  Monika z Nowego Brzeska
  Pacjent
 • Odbyta wizyta (byłam u Pana Doktora po raz drugi po kilkuletniej przerwie) utwierdziła mnie w przekonaniu, że dr Kłosiński jest lekarzem kompetentnym, proponującym nowoczesne metody leczenia, omawiającym z pacjentem strategię leczenia, cierpliwie i z życzliwością udzielającym wyjaśnień, uwzględniającym zdanie pacjenta.

  Bożena
  Pacjent
 • Jestem po rekonstrukcji więzadła przedniego krzyżowego. Doskonałe połączenie profesjonalizmu z fantastycznym podejściem do Pacjenta. Z czystym sumieniem polecam..

  Agata M.
  Pacjent

Często zadawane pytania

Jakie są koszty leczenia w Fizjomedzie?

Aby zaznajomić się z kosztami leczenia w Fizjomedzie, wystarczy zapoznać się z cenami w sekcji „Cennik”. Warto przy tym mieć na uwadze, że terapia osteopatyczna obejmuje pogłębioną diagnostykę i kompleksowe leczenie. Pozwala więc skrócić proces, podczas którego pacjent często musi korzystać z konsultacji kilku specjalistów zanim rozpocznie właściwe leczenie.

Jak umówić się na wizytę i jak długo muszę na nią czekać?

Wizytę można umówić przychodząc bezpośrednio do siedziby Fizjomedu, telefonicznie, e-mailowo lub poprzez portal ZnanyLekarz.pl. Termin oczekiwania na wizytę jest uzależniony od obłożenia grafiku wybranego specjalisty. Zawsze warto skontaktować się z naszymi rejestratorkami medycznymi, które postarają się znaleźć dla Państwa możliwie najbliższy termin wizyty, jak też udzielą wszelkich informacji na temat prowadzonych terapii.

W przypadku jakich problemów mogę szukać pomocy w Fizjomedzie?

Fizjomed odpowiada na rozmaite problemy zdrowotne osób na każdym etapie ich życia. Pomagamy pacjentom cierpiącym na migreny, dolegliwości bólowe układu kostnego, mięśniowego. Prowadzimy terapie w stanach pourazowych i pooperacyjnych. Leczymy schorzenia funkcjonale układu krwionośnego, nerwowego, oddechowego, moczowego i moczowo-płciowego, a także choroby przewlekłe. Niesiemy pomoc przy zespołach psychosomatycznych, depresjach, nerwicach, zaburzeniach snu i przewlekłym zmęczeniu. Korygujemy wady postawy. Stosujemy techniki osteopatyczne oraz fizjoterapeutyczne. Otaczamy opieką medyczną mamy w trakcie ciąży i po rozwiązaniu, a także przychodzące na świat maluszki. W naszym centrum pomoc znajdą również kobiety z problemami bezpłodności, bolesnych lub nieregularnych miesiączek. Wachlarz problemów z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci jest bardzo szeroki. Najlepiej, gdy skonsultujesz swoją przypadłość z naszą rejestratorką medyczną.