Marzena Bahr

fizjoterapeuta

O mnie:

W 2010 roku ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na wydziale Rehabilitacji Ruchowej. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych.

Pracuje przede wszystkim z osobami borykającymi się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych, wynikających zarówno z przebytych urazów jak i zmian zwyrodnieniowych. Pod jej skrzydła bardzo często trafiają także pacjenci po zabiegach operacyjnych (m.in. rekonstrukcje więzadeł, endoprotezy, artroskopie, discektomie, laminektomie i inne) oraz po przebytych kontuzjach sportowych. Przez lata pracy zaobserwowała, że wiele problemów natury fizycznej ma podłoże emocjonalne; dlatego prowadząc terapie nigdy nie pomija tej sfery.

Od zakończenia studiów nieustanie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Chcąc działać jak najbardziej w zgodzie z naturą i rytmem ciała, podjęła kolejne wyzwanie rozpoczynając studia na Akademii Osteopatii. Odnalazła miejsce, w którym doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę na najwyższym poziomie.

W sferze jej głównych zainteresowań znajduje się sport. W przeszłości pasjonowała się piłką ręczna, którą uprawiała na poziomie zawodowym. Obecnie amatorsko biega oraz interesuje się podróżami i dobrą książką.

Kursy i szkolenia:

Balanced Ligamentous Tension (BLT), George Stylian D.O., GradCertOsteoPaed (Kraków)
Rule of the Artery I, A.Norrie D.O., Michael Solano Bsc
Mastercourse Powięzi, Serge Paoletti D.O.
Kurs Kinesiology Taping


PNF podstawowy i rozwijający
PNF w połączeniu z terapią manualną i neuro-dynamiką
Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego M. I,II
Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego
Metoda McKenzie moduł A i B,
Medycyna ortopedyczna wg Cyriax’a moduł I,II,III,IV
Czytaj więcej

Opinie pacjentów


  • Byłem u Pani Doktor, to bardzo ciepła i skromna osoba. Wyleczyła mnie z notorycznie bolącego barku. Dzisiaj śpię spokojnie i mogę bez problemu przewracać się z boku na bok.

    Radosław Ch.
    Pacjent
0%
Zaangażowania
0
lat doświadczenia
0%
punktualnych wizyt
0
Godzin szkoleń