Marzena Bahr

fizjoterapeuta

O mnie:

W 2010 roku ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na wydziale Rehabilitacji Ruchowej. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych.

Pracuje przede wszystkim z osobami borykającymi się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych, wynikających zarówno z przebytych urazów jak i zmian zwyrodnieniowych. Pod jej skrzydła bardzo często trafiają także pacjenci po zabiegach operacyjnych (m.in. rekonstrukcje więzadeł, endoprotezy, artroskopie, discektomie, laminektomie i inne) oraz po przebytych kontuzjach sportowych. Przez lata pracy zaobserwowała, że wiele problemów natury fizycznej ma podłoże emocjonalne; dlatego prowadząc terapie nigdy nie pomija tej sfery.

Od zakończenia studiów nieustanie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Chcąc działać jak najbardziej w zgodzie z naturą i rytmem ciała, podjęła kolejne wyzwanie rozpoczynając studia na Akademii Osteopatii. Odnalazła miejsce, w którym doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę na najwyższym poziomie.

W sferze jej głównych zainteresowań znajduje się sport. W przeszłości pasjonowała się piłką ręczna, którą uprawiała na poziomie zawodowym. Obecnie amatorsko biega oraz interesuje się podróżami i dobrą książką.

Kursy i szkolenia:

Rule of the Artery I, Anthony Norrie D.O., Michael Solano BSc
Balanced Ligamentous Tension (BLT), George Stylian D.O., GradCertOsteoPaed (Kraków)
Rule of the Artery I, A.Norrie D.O., Michael Solano Bsc
Mastercourse Powięzi, Serge Paoletti D.O.
Kurs Kinesiology Taping


PNF podstawowy i rozwijający
PNF w połączeniu z terapią manualną i neuro-dynamiką
Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego M. I,II
Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego
Metoda McKenzie moduł A i B,
Medycyna ortopedyczna wg Cyriax’a moduł I,II,III,IV
Czytaj więcej

Opinie pacjentów


  • Byłem u Pani Doktor, to bardzo ciepła i skromna osoba. Wyleczyła mnie z notorycznie bolącego barku. Dzisiaj śpię spokojnie i mogę bez problemu przewracać się z boku na bok.

    Radosław Ch.
    Pacjent
0%
Zaangażowania
0
lat doświadczenia
0%
punktualnych wizyt
0
Godzin szkoleń