Katarzyna Janusz

lekarz neonatolog

O mnie:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2008 rok). Odbyła staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ w Lublinie.

Doświadczenie zdobywała pracując w Oddziale Noworodków i Wcześniaków w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie, a także w Oddziale Klinicznym Neonatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz Oddziale Neonatologicznym w Centrum Medycznym Ujastek (od 2014 roku).

Od 2015 roku pełni funkcję Zastępcy Kierownika Oddziału Neonatologicznego w Oddziale Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka w Centrum Medycznym Ujastek w Krakowie.

Od lat pracuje w neonatologicznych ośrodkach III – stopnia referencyjności, zajmujących się leczeniem noworodków i wcześniaków, również tych ze skrajnie niską urodzeniową masą ciała.

W Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii przeprowadza konsultacje:

 • oceniające i kwalifikujące do zabiegu frenotomii u noworodków i niemowląt,
 • zabiegi frenotomii u noworodków i niemowląt.

W wolnym czasie uprawia wspinaczkę sportową oraz turystykę górską.

Konsultacje możliwe w piątki. Szczegóły w rejestracji.

Umów wizytę:

  Zaproponuj termin wizyty


  Moje artykuły

  Zabieg frenotomii czym jest

  Frenotomia – czym jest i kiedy wykonać zabieg?

  Spis treści Toggle Czym jest wędzidełko języka?Wędzidełko skrócone czy w normie?Frenotomia – co to jest?Jak przebiega zabieg frenotomii?Przygotowanie do zabiegu frenotomiiPostępowanie po zabiegu frenotomiiInformacje dotyczące wykonania zabiegu frenotomii (PODCIĘCIA WĘDZIDEŁKA) w centrum medycznym Fizjomed Czym jest wędzidełko języka? Wędzidełko języka to fałd tkanki łącznej, która zlokalizowana jest tuż pod językiem i stanowi połączenie języka z...
  Czytaj