Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      
 Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      
Wojtek Przybylowicz Fizjomed - Osteopata | Fizjoterapeuta

Wojciech Przybyłowicz

osteopata, fizjoterapeuta

O mnie:

Absolwent studiów fizjoterapeutycznych w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie. Po ukończeniu studiów podjął pracę w Szpitalu Specjalistycznym im L. Rydygiera w Krakowie. Niedługo potem – w 2006 roku dołączył do zespołu Fizjomed.

Ważnym krokiem w zawodowym rozwoju było podjęcie i ukończenie egzaminem dyplomowym studiów w Polskiej Akademii Osteopatii „Osteon”- pierwszej polskiej szkole kształcącej osteopatów, czerpiącej z wiedzy i doświadczenia osteopatów z Sutherland College of Osteopathic Medecine w Brukseli.

Większość Pacjentów, z którymi pracuje zmaga się z bólem. Objaw ten pojawia się w wielu rozpoznaniach i jednostkach chorobowych. Poprzez swoją pracę pomaga pacjentom, a wśród nich również sportowcom uwolnić się od bólu i powrócić do pełnej sprawności. Zamiłowanie do sportu jak i chęć niesienia pomocy ludziom zdecydowały o wyborze uczelni, kierunku studiów i przyszłej pracy, w której odnalazł pasję. Poza pracą interesuje się piłką nożną, muzyką alternatywną, psychologią oraz podróżami.

Opinie pacjentów


  • Fajny gość z poczuciem humoru, potrafi odwrócić uwagę od bólu i problemu, w tym czasie stosuje jakieś swoje techniki i po bólu. Polecam oddać się w jego ręce.

    Grażyna P.
    Pacjent
  • Nie mogłam lepiej trafić, świetnie przygotowany do swojej pracy lekarz 😉 To że kontuzję wyleczę, to wiedziałem, ale że wrócę do uprawiania czynnego sportu miałem wątpliwości, na szczęście dr Przybyłowicz je rozwiał szybko 😀

    Jolanta J.
    Researcher
0%
Zaangażowania
0
lat doświadczenia
0%
punktualnych wizyt
0
Godzin szkoleń