Tag

Kraków

Filip Pięta

/
Osteopata, fizjoterapeuta. W swojej codziennej praktyce niesie pomoc pacjentom w różnym wieku i z różnymi dolegliwościami.

Marek Mrowiec

Osteopata, fizjoterapeuta. W swojej codziennej praktyce zajmuje się pacjentami w różnym wieku, choć w ostatnim czasie główną grupę jego pacjentów stanowią dzieci (noworodki, niemowlęta i starsze dzieci).

Agata Bocheńska

Lekarz medycyny, neonatolog. W Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii wykonuje USG bioderek dzieci.

Anna Borowiecka

Terapeutka metody NDT-Bobath, fizjoterapeutka, na co dzień zajmująca się prowadzeniem terapii dla niemowląt i dzieci. Wspomaga rodziców w zakresie opieki nad niemowlęciem, a także prawidłowego rozwoju dzieci.

Katarzyna Proficz

Fizjoterapeutka, studentka osteopatii. Pracuje z pacjentami po urazach i zabiegach operacyjnych w stanach ostrych i przewlekłych. Specjalizuje się w rehabilitacji stawów skroniowo-żuchwowych.

Marzena Bahr

Osteopata, fizjoterapeutka specjalizująca się w terapiach kobiecych oraz uroginekologicznych. Na co dzień jest wsparciem dla kobiet przygotowujących się do ciąży, będących w ciąży oraz w połogu.
Wojtek-Przybyłowicz-osteopata

Wojciech Przybyłowicz

Osteopata, fizjoterapeuta. Na co dzień prowadzi terapie dla osób z zespołami bólowymi kręgosłupa, stawów, głowy, w neuralgiach, po urazach i przeciążeniach sportowych oraz zabiegach operacyjnych.