Wizyty domowe – rehabilitacja dziecięca

Zadbaj o komfort swojego dziecka

Usługa wizyt domowych została stworzona z myślą o najmłodszych pacjentach i ich rodzicach. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z pojawieniem się dziecka na świecie przybywa dodatkowych obowiązków, spraw, czas zaczyna nabierać innego wymiaru. Wychodzimy naprzeciw wszystkim rodzicom, którzy chcąc zaoszczędzić czas w przemieszczaniu do naszego centrum, energię dziecka i swoją, by lepiej wykorzystać ją podczas rehabilitacji i spotkania z terapeutą, a także zapewnić komfort odbywania spotkania w znajomym dla dziecka miejscu.

Magdalena posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy dzieciom m.in.:

  • prezentującym nieharmonijny lub opóźniony rozwój psychoruchowy,
  • z zaburzeniami neurologicznymi, zaburzeniami ze strony ośrodkowego układu nerwowego, z zespołami genetycznymi,
  • mającym trudność w przetwarzaniu bodźców sensorycznych,
  • cierpiącym na choroby układu oddechowego,
  • z zaburzeniami napięcia mięśniowego, cechami asymetrii w ułożeniu ciała,
  • z zaburzeniami ortopedycznymi, wadami stóp, wadami postawy.

Jeżeli zastanawiacie się jak szybko, sprawnie i bezboleśnie zmienić pieluszkę? Jak prawidłowo dostosować fotelik samochodowy, by dziecko podróżowało bezpiecznie i w komforcie? Jaką pozycję do karmienia wybrać, by było wygodnie nie tylko dziecku ale i mamie? W jakie zabawki warto zainwestować, by było nie tylko ciekawie, głośno i kolorowo ale rozwijająco i odpowiednio pobudzająco? Czy warto gonić za nowościami gadżetowymi – co tak naprawdę jest potrzebne?

Specjalista Magdalena Kmita terapeuta NDT-Bobath, mgr fizjoterapii

Magdalena Kmita – terapeuta NDT-Bobath, fizjoterapeuta pediatryczny

Z konsultacji domowych dla niemowląt i małych dzieci mogą skorzystać wszyscy rodzice, których niepokoi rozwój ich pociech, mają wątpliwości w jaki sposób pielęgnować swoje dziecko, w jaki sposób stymulować je poprzez organizację przestrzeni czy zabawę, by poszczególne narządy zmysłów rozwijały się w prawidłowy sposób.

 

# WIZYTY DOMOWE

Warto zaprosić Magdalenę do swojego domu. Doradzi, uspokoi, podpatrzy, wesprze. Magdalena jest zaangażowana również w #Fizjomed Eat – stworzoną w Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii ideę kompleksowego podejścia dla dzieci neuronormatywnych i przejawiających zaburzenia rozwoju (zespoły genetyczne itd.) do lat 6 mających problemy w zakresie przyjmowania pokarmów. Magdalena bardzo utożsamia się z koncepcją NDT-Bobath, ma bardzo indywidualne podejście do małych pacjentów a także ich rodziców, gdyż w terapii ich rola jest niekiedy bardziej znacząca niż samego terapeuty.

SPECJALISTA: Magdalena Kmita (fizjoterapeuta, terapeuta NDT-Bobath)

CENNIK:

Pierwsza wizyta do 2h

250 zł

Kolejne wizyty do 1h

200 zł

Dojazd na terenie Krakowa

gratis

Dojazd w promieniu 20km

50 zł

Szczegóły dostępne w rejestracji

Napisz do nas lub zadzwoń! krakow@fizjomed.com.pl |503 618 066 | 730 350 281