Agnieszka Orlik

manager

O mnie:

Absolwentka Wyższych Studiów na kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole im. Bogdana Jasieńskiego, gdzie zdobyła szeroką bazę umiejętności do osiągnięcia celu związanego z interesem danego przedmiotu zarządzania.

Od roku 2013 zawodowo związana z Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii na stanowisku rejestratorki medycznej wykazując elastyczność, wielozadaniowość oraz proaktywną postawę w budowaniu pozytywnego wizerunku wysoko cenionej firmy.

W latach 2017 – 2021 r. objęła funkcje na stanowisku koordynatora rejestracji medycznej.
Wykazała zdolności do zarządzania jako świetny organizator, analityk, planista oraz negocjator. Odpowiedzialna za budowanie zespołu rejestratorek medycznych (rekrutacja, szkolenia, motywowanie oraz rozwój), wytyczała ścieżkę w kierunku profesjonalnego,
a zarazem empatycznego i sprawnego procesu obsługi klienta.

W latach 2017 – 2018 sprawowała nadzór nad realizacją prestiżowych certyfikowanych kursów podyplomowych dla osteopatów, na najwyższym międzynarodowym poziomie kształcenia, organizowanych przez Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii.
Od stycznia 2022 r. powołana na stanowisko managera. Zdolnością praktycznego zastosowania zdobytej profesjonalnej wiedzy, entuzjastycznym nastawieniem, strategią działania i wiarą w sukces konstruuje pozytywny wpływ zarówno na efektywność zespołu, satysfakcję z pracy jak i osiąganie konkretnych, długofalowych rezultatów działania. Kierowana doświadczeniem, odpowiedzialnością, ambicją i inicjatywą, sprawnie realizuje proces zarządzania, mający istotny wpływ na potencjał funkcjonowania i biznesową kondycję firmy.

W chwilach nie wypełnionych pracą, dba o wysoki poziom serotoniny uprawiając sporty aerobowe, trekking połączony z eksploracją najpiękniejszych zakątków Karkonoszy, w chwilach odprężenia wybiera dobrą książkę i muzykę relaksacyjną.
„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.“ — Peter Drucker