Category

Terapeuci
psychoterapeuta Edyta Sklarz

Edyta Szklarz

Psychoterapeuta osób indywidualnych, par oraz rodzin. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Katarzyna Gołba

Logopeda specjalizująca się w diagnozie oraz terapii wad wymowy, zaburzeń miofunkcjonalnych. Jako neurologopeda zajmuje się prowadzeniem konsultacji diagnostycznych i indywidualnej terapii dla dzieci z zaburzeniami karmienia w wieku 3-6 lat.

Małgorzata Długosz-Boś

Instruktorka pilates, fizjoterapeutka. W Fizjomed prowadzi zajęcia grupowe z metody pilates głównie dla kobiet. Wiedza i doświadczenie z zakresu fizjoterapii pozwala jej wytyczać indywidualne ścieżki terapeutyczne i na bieżąco monitorować efekty podczas zajęć.

Małgorzata Hwang

Terapeuta integracji sensorycznej. Prowadzi zajęcia z integracji sensorycznej dla dzieci do 7 roku życia, które mają problemy z przetwarzaniem sensorycznym oraz mierzą się z trudnościami rozwojowymi.

Karolina Wojtanowska

Fizjoterapeuta specjalizująca się w terapiach mięśniowo-powięziowych, w terapii suchego igłowania. W Fizjomed prowadzi również treningi medyczne i personalne.

Katarzyna Janusz

Lekarz neonatolog specjalizująca się w ocenie, kwalifikacji do zabiegu, a także przeprowadzaniu zabiegu frenotomii (podcinanie wędzidełka) u noworodków i niemowląt.

Bernadeta Leszczyńska

Neurologopeda. W Fizjomed prowadzi konsultacje diagnostyczne i indywidualne terapie dzieci do 2-go roku życia, u których obserwuje się trudności w zakresie nabywania mowy i komunikacji.
Leszczyńska Bernadeta
terapeuta NDT-Bobath, mgr fizjoterapii Magdalena Kmita

Magdalena Kmita

Terapeutka NDT-Bobath, fizjoterapeutka wspierająca najmłodszych pacjentów we właściwym rozwoju a także ich rodziców podczas wizyt domowych.

Dorota Kubik

Psycholog kliniczny, która w swojej codziennej pracy konsultuje dzieci mające problem z jedzeniem a także wspiera z perspektywy psychologicznej prowadzoną przez zespół terapeutów zaburzeń karmienia terapię.
Psycholog kliniczny Dorota Kubik
1 2