Oleg zajmuje się masażem sportowym

Oleg Levchenkov

masażysta

O mnie:

W 2014 roku ukończył kurs masażu klasycznego w Krakowie. Od tego czasu praktykował i rozwijał swoje umiejętności wykonując masaż w prywatnej siłowni. W 2016 roku wzbogacił swoją wiedzę kursem na trenera personalnego. Od tej pory zaczął łączyć masaż z ćwiczeniami korygującymi wady postawy.

W praktyce zawodowej często pracuje ze sportowcami, ale również pacjentami z bólem kręgosłupa, stawów, kończyn, z kontuzjami, ograniczeniem ruchomości, zwyrodnieniami kręgosłupa, bólem głowy, migreną i depresją. Masując – stosuje techniki z różnych szkół masażu, które dobiera indywidualnie do potrzeb pacjenta. 

Uważa, że właściwie dobrany dotyk, delikatny lub bardzo głęboki jest skutecznym i bezpiecznym sposobem przywrócenia psychofizycznej równowagi i stymulacji odporności – czyli naturalnych zdolności organizmu do samouzdrawiania.

Ze sportem związany jest od dzieciństwa.  Jest wielokrotnym medalistą pucharów Ukrainy w zapasach stylu klasycznego (10 lat doświadczenia amatorskiego). W turnieju małopolski w boksie (3 lata doświadczenia amatorskiego) zdobył tytuł wicemistrza.

W Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii wykonuje masaż klasyczny, sportowy, segmentarny oraz limfatyczny.

0%
Zaangażowania
0
lat doświadczenia
0%
punktualnych wizyt