Witamy w Fizjomedzie

Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii

Fizjomed to miejsce, w którym Pacjenci mogą liczyć na szacunek i zrozumienie. Specjalizujemy się w przywracaniu organizmowi utraconej równowagi wykorzystując odpowiednie techniki z zakresu osteopatii i fizjoterapii. Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedzin neurochirurgii, ortopedii czy diagnostyki obrazowej USG mamy możliwość szybkiego reagowania i wspierania procesu leczenia. Nieprzerwanie od 2003 roku troskliwą opieką otaczamy całe rodziny.

Jesteśmy zgranym zespołem terapeutów, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywają na całym świecie. Do nieustannego rozwoju mobilizuje nas Państwa zaufanie i radość z osiąganych wyników leczenia. Oprócz kompetencji wyróżnia nas rzetelność, punktualność, a przede wszystkim chęć niesienia realnej pomocy. W pozytywnej atmosferze, cierpliwie i życzliwie prowadzimy do odzyskania zdrowia oraz pełnego komfortu życia. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie komfortowo urządzone placówki w Krakowie i w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Fizjomed

Zespół placówki rehabilitacji
Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Kraków

ul. Królowej Jadwigi 101A
30-209 Kraków
tel.: 12 296 08 58
mobil: 503 618 066
email: krakow@fizjomed.com.pl

Umów wizytę

Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Katowice

ul. Piastowska 2
40-005 Katowice
tel.: 32 400 90 02
tel.: 780 150 343
email: katowice@fizjomed.com.pl

Umów wizytę

26 maja - Dzień Matki
Spraw prezent swojej mamie!
Nowość! Bony podarunkowe

Najcenniejszym prezentem, jaki możesz podarować drugiej osobie jest zdrowie!

W ciągu roku jest mnóstwo okazji do obdarowywania bliskich osób! Teraz możesz nie tylko życzyć, ale i podarować zdrowie w postaci BONU PODARUNKOWEGO uprawniającego do skorzystania z wizyty u wybranego fizjoterapeuty lub osteopaty.


Bony podarunkowe dostępne są w sprzedaży w Krakowie i Katowicach.

bon podarunkowy na zabiegi rehabilitacji