Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      
 Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      

Filip Pięta

doktor nauk medycznych, osteopata, fizjoterapeuta

O mnie:

Absolwent Sutherland Collage of Osteopathic Medicine.

W pracy skupia się na wnikliwej diagnozie będącej wyznacznikiem terapii, która umożliwia osiągnięcie optymalnego stanu funkcjonowania. Zdrowy organizm bowiem to dla niego harmonia pomiędzy wszystkimi jego układami.

Niezależnie od tego czy pacjent jest sportowcem, dzieckiem czy seniorem, traktuje go jako połączenie ciała, psychiki i emocji. Nieustannie stara się podnosić swoje kwalifikacje, czerpiąc z wiedzy i doświadczenia najlepszych osteopatów z całego świata. Od 2014 roku jest współorganizatorem kursów podyplomowych dla osteopatów organizowanych w centrum Fizjomed.

Ideą, która przyświeca mu w pracy jest „poszukiwanie zdrowia, a nie odnajdywanie czy leczenie choroby”.

Opinie pacjentów


  • Pełen profesjonalizm i rzetelność, a do tego magiczne ręce. Już po pierwszej wizycie odczuwalny jest znaczący postęp. Z pełną odpowiedzialnością polecam, każdemu zmagającemu się z bólem..

    Karolina
    Pacjent
  • Pan Filip to niesamowity człowiek i najlepszy specjalista jakiego poznałam- a było ich naprawdę wielu. Odkąd córeczka zaczęła chodzić do przedszkola , zaczął się bardzo trudny etap- choroby… Nie były to tylko tylko zwykłe przeziębienia. Zawsze zaczynało się tak samo- katar ropny a potem kaszel – najpierw suchy, męczący- nieprzespane noce, czuwanie przy łóżeczku, potem mokry z ogromną ilością wydzieliny… I tak w kółko. Standardowo po 3 tygodniach leczenia, kończyło się tak samo: antybiotyk i tak 8-10 antybiotyków w ciągu roku: a to zapalenie oskrzeli a to zapalenie płuc. 2 lata ciągłych kosztownych wizyt lekarskich u najlepszych specjalistów, tona leków, sterydów , wszelkie możliwe badania jakie są dostępne. Córeczka nie chciała chodzić do lekarza jak już coś się działo, bo była już zmęczona i miała dość. Potem zabieg usunięcia trzeciego migdałka, który niewiele zdziałał i w końcu od znajomej usłyszałam o Panu Filipie. Początkowo miałam sceptyczne nastawienie , jednakże po 7 miesiącach wizyt mogę stwierdzić: miałam szczęście, że trafiłyśmy do Pana Filipa. Już po pierwszych wizytach widać było ogromną poprawę. Mimo, iż zdarzał się katar i kaszel to nigdy nie było zmian osłuchowych w oskrzelach czy płucach. Od 7 miesięcy jesteśmy bez żadnego antybiotyku, córeczka jest dużo bardziej odporna na wszelkie wirusy i bakterie, organizm świetnie sam sobie radzi. Po prostu wybawienie… Każdy rodzic, który boryka się z takimi problemami powinien czym prędzej udać się do Pana Filipa.

    Kamila
    Pacjent
0%
Zaangażowania
0
lat doświadczenia
0%
punktualnych wizyt
0
Godzin szkoleń