Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      
 Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      
Bartek KmitaFizjomed - Osteopata | Fizjoterapeuta

Bartosz Kmita

osteopata, fizjoterapeuta

O mnie:

Absolwent Sutherland College of Ostheopathic Medicine, który ukończył w 2013 roku. Swoją drogę jako fizjoterapeuta rozpoczął w 2008 roku kończąc ten kierunek na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach z tytułem magistra. W 2016 roku ukończył studium doktoranckie Wydziału Lekarskiego w Katowicach. W latach 2010-2016 pracował na stanowisku nauczyciela akademickiego w Zakładzie Kinezjologii ŚUM. Zawodowo skupia się na praktyce osteopatycznej.

Liczną grupę jego pacjentów stanowią zarówno osoby dorosłe w tym kobiety w ciąży i połogu oraz kilkutygodniowe dzieci. Zajmuje się również pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych w stanach ostrych i przewlekłych. Jako osteopata pracuje z pacjentami z dysfunkcjami układu pokarmowego (refluks, wzdęcia, zaparcia, zespół jelita drażliwego), z bólami głowy (napięciowymi , migrenowymi), osobami z zaburzeniami snu, przewlekłym zmęczeniem i bólem. Grupa ta staje się coraz liczniejsza. W tych wszystkich przypadkach postępowanie osteopatyczne ma na celu stymulowanie naturalnych procesów równoważących funkcjonowanie ciała człowieka.

Pięcioletnie studia w zakresie osteopatii oraz praktyka w pracy z pacjentami spowodowała, że osteopatia stała się jego pasją. Szukając jak najwyższej jakości i skuteczności stosowanych technik podczas prowadzenia terapii, cały czas doskonali swoje umiejętności w zakresie osteopatii na szkoleniach podyplomowych. Dzięki temu ma możliwość nauki u najlepszych osteopatów  m.in z  Europy, USA, Australii czy Nowej Zelandii.

Poza pracą pasjonuje się windsurfingiem, nartami i piłką nożną.

Opinie pacjentów


  • Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza, i to co najważniejsze, szybkie efekty w działaniu. Bardzo polecam i dziękuję za pomoc.

    Agata F.
    Pacjent
  • Pan Bartosz od początku ujmuje swoim miłym usposobieniem i bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Posiada dużą wiedzę i wie co, robi – jestem zadowolona po każdej wizycie i polecam!

    Karla.KM
    Pacjent
0%
Zaangażowania
0
Lat doświadczenia
0%
Punktualnych wizyt
0
Godzin szkoleń