Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      
 Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      

Witamy w Fizjomedzie

Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii

Fizjomed to miejsce, w którym Pacjenci mogą liczyć na szacunek i zrozumienie. Specjalizujemy się w przywracaniu organizmowi utraconej równowagi wykorzystując odpowiednie techniki z zakresu osteopatii i fizjoterapii. Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedzin neurochirurgii, ortopedii czy diagnostyki obrazowej USG mamy możliwość szybkiego reagowania i wspierania procesu leczenia. Nieprzerwanie od 2003 roku troskliwą opieką otaczamy całe rodziny.

Jesteśmy zgranym zespołem terapeutów, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywają na całym świecie. Do nieustannego rozwoju mobilizuje nas Państwa zaufanie i radość z osiąganych wyników leczenia. Oprócz kompetencji wyróżnia nas rzetelność, punktualność, a przede wszystkim chęć niesienia realnej pomocy. W pozytywnej atmosferze, cierpliwie i życzliwie prowadzimy do odzyskania zdrowia oraz pełnego komfortu życia. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie komfortowo urządzone placówki w Krakowie i w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Fizjomed

Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Kraków

ul. Królowej Jadwigi 101A
30-209 Kraków
tel.: 12 296 08 58
mobil: 503 618 066
email: krakow@fizjomed.com.pl

Umów wizytę

Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Katowice

ul. Piastowska 2
40-005 Katowice
tel.: 780 150 343
email: katowice@fizjomed.com.pl
Otwarcie kwiecień 2017

Umów wizytę

Video tour

Rozpoczynamy cykl filmów poświęconych dzieciom!

Pierwszy odcinek PORADNIKA DLA RODZICÓW poświęcony jest czynnościom, które rodzice czy opiekunowie małych pociech wykonują kilkadziesiąt razy dziennie czyli: podnoszenie, noszenie i odkładanie do wózka, przewijaka, łóżeczka itp.

Cały odcinek dostępny jest na naszym kanale! (adres na końcu filmiku).

Zapraszamy do oglądania! :)
...

View on Facebook

„A.T. Still powiedział, że wszystko co musisz wiedzieć, dowiesz się od pacjenta. Lecz żeby móc się czegoś od pacjenta dowiedzieć, to trzeba go słuchać. Wysłuchać jego historii. Słuchać jego ciała.” – dr George Stylian D.O.

Mastercourse "Infant 👶 Skull" organizowany przez nasze centrum dobiegł końca.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!
Mamy nadzieję,że szkolenie było dla Was inspirujące, odświeżające i pozwoli wam jeszcze efektywniej i skuteczniej radzić sobie z problemami i schorzeniami najmłodszych pacjentów i dorosłych 👶 - 👴

Prowadzący - dr George Stylian D.O. już po raz drugi gościł w Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii w roli wykładowcy i to jeszcze nie koniec...!
W najbliższy piątek poprowadzi kolejny Mastercourse dla osteopatów. Nie możemy się doczekać! 😁
...

View on Facebook