Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      
 Kraków: 503 618 066,      Katowice: 780 150 343      

Witamy w Fizjomedzie

Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii

Fizjomed to miejsce, w którym Pacjenci mogą liczyć na szacunek i zrozumienie. Specjalizujemy się w przywracaniu organizmowi utraconej równowagi wykorzystując odpowiednie techniki z zakresu osteopatii i fizjoterapii. Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedzin neurochirurgii, ortopedii czy diagnostyki obrazowej USG mamy możliwość szybkiego reagowania i wspierania procesu leczenia. Nieprzerwanie od 2003 roku troskliwą opieką otaczamy całe rodziny.

Jesteśmy zgranym zespołem terapeutów, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywają na całym świecie. Do nieustannego rozwoju mobilizuje nas Państwa zaufanie i radość z osiąganych wyników leczenia. Oprócz kompetencji wyróżnia nas rzetelność, punktualność, a przede wszystkim chęć niesienia realnej pomocy. W pozytywnej atmosferze, cierpliwie i życzliwie prowadzimy do odzyskania zdrowia oraz pełnego komfortu życia. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie komfortowo urządzone placówki w Krakowie i w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Fizjomed

Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Kraków

ul. Królowej Jadwigi 101A
30-209 Kraków
tel.: 12 296 08 58
mobil: 503 618 066
email: krakow@fizjomed.com.pl

Umów wizytę

Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Katowice

ul. Piastowska 2
40-005 Katowice
tel.: 780 150 343
email: katowice@fizjomed.com.pl
Otwarcie kwiecień 2017

Umów wizytę

Video tour

Dobry nawyk na dziś? 🤔
Wyciszenie. 🍃🍃🍃

Podczas dnia jesteśmy zasypywani ogromną ilością informacji, dźwięków, wibracji...
Nadmiar bodźców ze środowiska zewnętrznego może powodować gorsze samopoczucie, zmęczenie, ból głowy, problem ze snem jak również wpływać na zaburzenie funkcjonowania układu nerwowego, pokarmowego, hormonalnego itp.

Znajdź czas na wyciszenie i pozwól zregenerować się twojemu organizmowi.
W ciągu dnia wybierz moment, w którym możesz pozwolić sobie na wyłączenie, wyciszenie telefonu, brak dostępu do sieci albo zrezygnowanie z innych, rozpraszających cię rzeczy.
Sprawdzenie portali społecznościowych, witryn internetowych, poczty może poczekać ;)
Poświęć ten czas na odpoczynek dla organizmu i umysłu!
...

View on Facebook

W najbliższą sobotę (21.10) w Katowicach doktor ortopeda - Michał Kłosiński razem z naszą fizjoterapeutką Małgorzatą Waśko będą pełnili dyżur od godziny 8:00 - 13:00.

Jeżeli potrzebujesz konsultacji ortopedycznej, wykonania badania USG albo wizyty u fizjoterapeuty zapraszamy:)
***
Szczegóły przyjęć dostępne są pod numerem telefonu: 780 150 343

fizjomed.com.pl/portfolio/malgorzata-wasko/
...

View on Facebook

Doskonalimy się dla Was!

W piątek (13.10) zakończyliśmy organizowany przez Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii mastercourse dla osteopatów "Osteopathy in the Cranial Field" z certyfikacją Sutherland Cranial Teaching Foundation of Australia and New Zealand.
Był to pierwszy tego typu kurs zorganizowany w Polsce.

Wybitni specjaliści w dziedzinie osteopatii z Australii: Julie Fendall D.O., MOstSc(Paed), Maxwell Fraval D.O., MOstSc(Paed) i Michael Solano D.O. (prowadzący majowy mastercourse "Rule of the Artery") przez 4 dni dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. 💆‍♀️

W kursie uczestniczyło 12 osteopatów z naszego kraju. W tym kameralnym gronie znaleźli się również osteopaci z naszego centrum: Filip Pięta, Marek Mrowiec, Bartosz Kmita oraz Wojciech Przybyłowicz.

Szkolenia tego typu pomagają jeszcze skuteczniej diagnozować i efektywniej radzić sobie z problemami i schorzeniami pacjentów.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na drugą część kursu w przyszłym roku! 🙂 Zostanie wtedy również powtórzona część pierwsza - dla tych osteopatów, którzy nie zdążyli w tym roku.
***
Niebawem szczegółowe informacje na naszej stronie! :)
...

View on Facebook